“Балчик Къп“: „Локомотив“ ГО-“Ботев“ Вр 2-0
“Балчик Къп“: „Локомотив“ ГО-“Ботев“ Вр 2-0 / снимка: Добри Атанасов

В първия мач от група Б на турнира „Балчик Къп“ „Локомотив“ ГО победи „ Ботев“ Враца с 2-0. Мачът се игра на трети терен в КК „Албена“. И двете попадения паднаха след почивката.

В 54-ата минута Йордан Апостолов откри резултата с удар от границата на наказателното поле в обратния ъгъл.

В 85-ата Симеон Мечев оформи крайното 2-0 .

Сериозна контузия  в 70-ата минута получи Иван Пенев от „Локо“ ГО.

Ивайло Михайлов /55/ и Мариян Иванов /89/ бяха отстранени от игра, но те бяха заменени от техни съотборници.

Локомотив“ ГО: Чолев, Харизанов, Иванов, Пенев, Михайлов Апостолов, Мечев, Желев, Почански, Фиданин, Кънев /Александров, Байданов, Балъков Сандов, Савов, Трифонов, Алексиев/

„Ботев“ Враца: Иванов, Куанг, Павлов, Грозев, Илиев, Димитров, Цветанов,Тодоров, Василев, Генов, Спасов /Митов, Борисов, В. Иванов, Чаворски, Василев, Младенов, Петров/