Велбъжд с първа загуба на собствен терен
Велбъжд с първа загуба на собствен терен / Влади Владимиров, Дарик- Кюстендил

Втора загуба в ЮЗ "В" група допуснаха футболистите на "Велбъжд", но тя беше първа на собствен терен. Кюстендилци отстъпиха на "Вихрен"- Сандански с 0:1, като гола падна в първата минута на второто полувреме.
Футболистите на Юлиян Кръстев не успяха да демонстрират уменията си в този мач и не задоволиха претенциите на публиката.
Нова загуба и за отборът на "Германея", който бе надигран от "Чепинец" във Велинград с 4:1.
4 победи от 4 мача за лидерите в класирането ЦСКА и "Витоша"- Бистрица. Червеният отбор спечели срещу "Ботев"- Ихтиман с 0:3, на стадиона в "Надежда", като мача бе ръководен от съдийска бригада от Кюстендил с главен рефер Младен Пенев, асистенти- Красимир Кирилов и Николай Спиридонов и 4- ти съдия Емилиян Антонов.
"Витоша"- Бистрица се справи със съпротивата на "Пирин"- Гоце Делчев за 3:1.
"Велбъжд" гостува на ЦСКА в следващия 5- ти кръг, на националния празник- Съединението на България.