„Велбъжд върна самочувствие с успех над „Рилски спортист. „Германея загуби от „Чепинец / Дарик- Кюстендил

Първа победа през пролетния полусезон постигнаха футболистите на „Велбъжд". Те надиграха с 3:1 „Рилски спортист"- Самоков. Домакините не дадоха никакви шансове на гостите през първото полувреме и с попадения на Виктор Анастасов в 35- та мин. и Иван Иванов в 40- та поведоха с 2:0.

Отпускане през второто полувреме доведе до гол на „Рилски спортист", чрез Доминик Аврамов. Крайното 3:1 оформи Боян Стойнев и възстанови спокойствието в щаба на кюстендилци.

Велбъжд" върна самочувствие с успех над Рилски спортист". Германея" загуби от Чепинец"
netinfo

Като важна за самочувствието на отбора, определи победата старши треньорът на „Велбъжд" Юлиян Кръстев. Той очаква още един домакински успех и нови 3 точки в сряда, когато на стадион „Осогово" ще гостува тима на „Балкан"- Варвара.
„Велбъжд" са 9- ти в класирането, като имат равен брой точки с 7- мия „Струмска слава" и 8- мия „Вихрен".
Отборът на „Германея" поведе с гол на Георги Даскалов във Велинград срещу „Чепинец", но допусна пълен обрат и загуби с 2:1.