Прекъснаха България - Хърватия заради безредици
Прекъснаха България - Хърватия заради безредици / снимка: БГНЕС

Евроквалификацията между отборите на България и Хърватия бе прекъснат за около 3-4 минути, заради безредици по трубините на Националния стадион „Васил Левски". При резултат 0:0 главният рефер реши за кратко да прекъсне срещата заради напрежението в сектора с фенове на гостите, съобщава Gong.bg

Привържениците в Сектор Г, които се намират в близост до Сектор А, започнаха да палят факли, както и седалки. Полицията навлезе сред тях, за да укроти феновете.

Ситуацията накара дори част от футболистите на Хърватия да се опитат да направят знак към своята агитка, да се успокоят, за да може срещата да продължи.

След подновяването на мача, полицията направи кордон точно пред сектора, в опит да потуши напрежението.

За момента резултатът е 1:0 за хърватите.