Жена с опасност за живота след катастрофа на бул. „Патриарх Евтимий”
Жена с опасност за живота след катастрофа на бул. „Патриарх Евтимий” / DarikNews.bg, архив

39-годишна жена от Варна е с опасност за живота след катастрофа станала на бул. „Патрийрх Евтимий" в Стара Загора, съобщиха от областната дирекция на МВР в града.

Жената е пътувала в лек автомобил, управляван от 22-годишен мъж от Девня. Поради движение със скорост, непозволяваща му да контролира автомобила, срещу завод „Бисер Олива" той губи контрол над колата, навлиза в лентата за насрещно движение и се блъска в стълба на уличното осветление.

В резултат на удара 22-годишният мъж е с политравма. Той е настанен за лечение в болницата без опасност за живота. 39-годишната жена е пътувала на дясната седалка. Тя е с гръдна травма и фрактура на двата крака и таза.

Още три катастрофи станаха в Стара Загора и региона в последните 24 часа, съобщиха още от пресцентъра на полицията. Пострадали са трима души - 48-годишна жена от Стара Загора и момче и момиче на 14 и 15 години. И тримата обаче са без опасност за живота.