Рапърът Snoop Dogg, известен и като Snoop Lion, кацна рано тази сутрин на летище София с полет от Барселона за концерта си тази вечер в зала "Арена Армеец", съобщиха организаторите.
Хип-хоп изпълнителят пристигна у нас в компанията на повече от 40 души. Сред най-близкия антураж на певеца е и брат му. При своето кацане американската звезда увери, че шоуто тази вечер не е за изпускане. Подгряващ изпълнител ще бъде 100 Кила заедно с балет VS Dance.
Организаторите съобщават, че на паркинга на "Арена Армеец" от 15.00 часа ще има скейтборд състезание. Събитието е провокирано от любовта на Snoop към скейтбордите, който е създал собствена линия на асфалтните сърфове.
За концерта на Snoop Dogg тази вечер от 20.30 часа все още могат да се купят билети в мрежата на TicketPro, както и на касите на зала "Арена Армеец". Цените на билетите са от 60 до 120 лева.