Черно море отстъпи срещу Крайова в Турция
Черно море отстъпи срещу Крайова в Турция / chernomorepfc.bg

Черно море инкасира загуба в последната си контрола на турска земя. Възпитаниците на Георги Иванов отстъпиха с минималното 0-1 срещу румънския Крайова. Единственото попадение е дело на Варга от пряк свободен удар в 49-ата минута.

През първата част с пропуски се отчетоха Бакари и Александров, а румънците удариха греда от пряк свободен удар, съобщава официалният сайт на „моряците”. В 53-ата минута защитник на Крайова избива топката от голлинията след удар на Венков. Седем минути по-късно Бакари пропуска да донесе равенството.

Черно море: Китанов, Станчев (Костадинов), Атанасов, Котев (Попов), Венков, Паланков, Георгиев (Бергонси), Коконов (Расим), Александров, Бакари, Божилов

Крайова: Иримиа, Китановски, Патрашку, Любинковичи, Велковичи, Ванделанойте, Ферфелеа, Валскис, Ганеа, Войнеа, Варга