Детският отбор на Самуилово е победител във футболен турнир
Детският отбор на Самуилово е победител във футболен турнир / Община Сливен

Победител в ученическия футболен турнир, организиран по Програмата за превенция на противообществените прояви на Местната комисия за борба срещу противообществените прояви на малолетните и непълнолетните към община Сливен е отборът на село Самуилово.

netinfo

Децата спечелиха чек на стойност 300 лв., който им бе връчен от Румен Андонов- зам. кмет на община Сливен.

Второто място зае отборът на село Гавраилово, отличен с чек за 200 лв., а трети се наредиха футболистите от село Сотиря, които получиха чек на стойност 100 лв.

С парите ще бъдат закупени спортни принадлежности за децата, в зависимост от заявката и необходимостта на училищата-победители.

Финалите на турнира се играха на 15 ноември  в село Самуилово. В спортната инициатива се включиха деца от ІV до VІІ клас, разпределени в 13 училищни отбора от селата в община Сливен, квартал „Речица” и  Кермен.