СК Тонус на Държавното първенство
СК Тонус на Държавното първенство / СК Тонус
Спортен клуб по аеробика “Тонус” затвърди мястото си сред най- добрите в България на ХХ Държавно отборно първенство за деца, юноши, девойки. Шампионатът се проведе за първи път в Асеновград, където започват да развиват аеробика, в спортна зала „Асеновец”.

СК Тонус се класира на 4-то място в отборно класиране за възрастова категория 9-11 години.

В категория- Тройка 9-11 г.- Ивена Шопска, Ивайла Димитрова, Ралица Въжарова са на 6-то място. В индивидуалното класиране Ивена Шопска е на 14 място, а Божидара Здравкова на 16 място.

СК Тонус на ДП
СК Тонус

Виктория Георгиева е 10- та индивидуално, при 12-14-годишните.

Ивана Георгиева се класира на престижното 5- то място, а Симона Ръждавичка е на 6- то място, в категория Индивидуално-15-17 години.

СК Тонус

Добро представяне на отбора. С това състезание СК “Тонус” приключи състезателната 2017 г., обобщи треньорът и президент на клуба Галя Миткова.

Съдия на шампионата от Кюстендил бе Соня Александрова.