Нова загуба за ФК Трявна
Нова загуба за ФК Трявна / Дарик Габрово

Отборът на ФК „Трявна" записа втора поредна загуба от тима на „Спарта" Самоводене.

След като преди дни тревненци загубиха вкъщи с 1:2 от същия съперник , сега възпитаниците на старши-треньора Христо Кирилов паднаха с класическото 0:3. Този път двубоят между двата състава се изигра на стадиона в Леденик.

Гостите от Трявна започнаха по-добре мача и в първите минути създадоха някои опасни ситуации пред вратата на „Спарта". Въпреки хубавите атаки и създадените положения до гол отборът на Трявна не успя да стигне.

През втората част пък футболистите от Самоводене излязоха далеч по мобилизирани и логично отбелязаха три безответни гола.

Във вратата на гостите се разписаха последователно Георги Каравасилев, Красимир Гавазов и Иван Златков.