Акулите продължават за Купата
Акулите продължават за Купата / Пресцентър

„Черноморец Бургас” победи с 3:1 футболния отбор на „Пирин” от град Гоце Делчев и така продължава в следващия кръг от турнира за Купата на България.

Въпреки, че срещата започна с автогол на Пехливанов, „акулите” бързо се окопитиха и Дянков изравни в 11- тата минута. Полувремето свърши 2:1 с гол на Балджийски след перфектен пас на Асис.

Анеси отбеляза редовния си гол в самия край на мача. В 90- та минута бърза атака на гостите приключи с Георги Андонов, който намери мадагаскарският футболист и той оформи крайното 3:1.

Агитката на „Пирин” изрази изрази своята подкрепа за старши-треньора на черноморци Димитър Димитров, който в момента е болен. Преди началото на мача феновете от Гоце Делчев издигнаха транспарант „Херо, ние сме с теб!”