Нова победа за Вихрен
Нова победа за Вихрен / архив Дарик

Бившият нападател на ЦСКА Евгени Йорданов се отличи с асистенция и греда при дебюта му с фланелката на Вихрен. Санданчани победиха с 4:0 третодивизионния Пирин- Разлог в контролна среща, играна на изкуствения терен в Сандански.

Йорданов подаде за четвъртия гол в мача на Руслан Иванов, а в последната минута изпрати топката в напречната греда на вратата на Пирин. Домакините дръпнаха с три гола аванс пред своите съперници още до почивката преди второто полувреме.

Руслан Иванов откри още в 3-та минута, Екундайо Джайеоба удвои след красив гол с глава в 15-та минута. Отново той бе точен в 28-та минута, когато овладя една топка около точката на дузпата и с премерен удар я прати в левия ъгъл на вратата на Пирин. Това бе втора поредна победа с 4:0 за възпитаниците на Йордан Боздански, които преди победиха със същия резултат друг третодивизионен тим- Перун- Кресна.