Волейболният ЦСКА с драматична победа
Волейболният ЦСКА с драматична победа / netinfo

ЦСКА взе драматична трета победа в среща от 4-ия кръг на Националната волейболна лига при мъжете.

„Червените” се наложиха като гости над Славия с 3:2 гейма. Първите две части „армейците” взеха с 25:20 и 25:21 точки, след което „белите” изравниха за 2:2 гейма след 25:20 и 25:22. В тайбрека резултатът се движеше точка за точка като Славия дори поведе с 13:12. В следващите разигравания възпитаниците на Александър Попов бяха по-концентрирани и взеха мача с 15:13.

Това бе трета победа за ЦСКА от началото на сезона, но „червените” остават към момента в средата на класирането с 8 точки. Този тайбрек донесе на Славия първа точка.

В другата среща играна днес в зала „Арпезос” в Кърджали гостите от Черно море категорично надиграха Арда с 3:0 (25:15, 25:17, 25:17) гейма. Варненци вече имат 9 точки, с които изместиха „червените” от втората позиция във временното класиране.

В неделя от 16.00 часа в София се срещат шампионът на България Левски Сиконко и бронзовият медалист Пирин Разлог.

В понеделник в Дупница от 17.30 временният лидер в класирането Марек Юнион Ивкони посреща Лукойл Нефтохимик.