Маями победи Индиана
Маями победи Индиана / netinfo
В много равностоен мач от НБА Маями победи с 104-101 Индиана. Дуейн Уейд отново бе лидерът на „горещите” и завърши мача с 33 точки, а Джейсън Уилямс добави 20 точки. От страна на „пешеходците” Дани Гренджър завърши с 28 точки.

Първата част завърши само с точка преднина за домакините. Втората и третата четвърт бяха също за Маями и се стигна до разлика от 15 точки. Последната част Индиана спечели с 12 точки разлика, но това бе достатъчно само за минимална загуба.

Далас нямаше проблеми с ЛА Лейкърс и победи с 114-95. Джош Хауръд бе с най-голяма заслуга за убедителната победа на тексасците. Той завърши мача с 29 точки и 11 борби. Звездата на „Маверикс” Дирк Новицки отбеляза 27 точки и хвана 10 борби. За „езерняците” Коби Браянт  отбеляза 26 точки.