Малшанс за българките в Испания
Малшанс за българките в Испания / netinfo
Българките Радостина Димитрова и Мария Цанкова и техният тим Виаонети Винарос претърпяха нова загуба във втора испанска лига след като бяха победени като гости на Креспи Ховентут със 74:59 точки.

Баскетболистките ни влязоха като резерви, но получиха доста игрово време, написа bulgarianbasket.com. Тина Димитрова отбеляза 8 точки и взе 3 борби за 33 минути на терена, а Цанкова завърши с 3 точки за 17 минути.

Отборът на Биурарена с Радмила Нешева в състава падна като гост на Фемени Сант Андрия с 60:65. Българката бе титуляр и за 21 минути реализира 8 точки.

Тимът на гарда Теодора Ангелова Гарбрапром Бембрире пък записа първо поражение в досегашните три кръга. Ангелова, която игра 8 минути и съотборничките й се препънаха като домакини на Пио XII с 63:74 точки.