/ БГНЕС
Отборът на ЦСКА-София победи "Левски" за втори пореден път с 3:0 и си осигури второто място в крайното класиране на Първа лига във футболното ни първенство.

„Червените“ поведоха в резултата още преди да изтече и първата минута от двубоя.

Давид Симао се разписа с точно изпълнение от свободен удар. До края на първата част възпитаниците на Стамен Белчев пропуснаха няколко добри възможности да удвоят преднината си.

След почивката играчите на "Левски" се опитаха да стигнат до изравнителен гол, но бяха попарени в 67-та минута, когато Густаво Кулма покачи на 2:0.

„Червените“ сложиха точка на спора в 82-та минута, когато Симао вкара втория си гол в мача от свободен удар.

Третото място е крайното класиране дава на „сините“ възможността да играят бараж срещу отбора на "Верея" за участие в "Лига Европа" .