Ако сме задружни и позитивни, ще преодолеем кризата
Ако сме задружни и позитивни, ще преодолеем кризата / DarikNews.bg, Невена Божкилова
„Ако сме задружни и позитивни, ще преодолеем кризата”
29613
„Ако сме задружни и позитивни, ще преодолеем кризата”
  • „Ако сме задружни и позитивни, ще преодолеем кризата”

В наши дни българската жена е не само нежната половинка, която трябва да краси мъжа до себе си. Често тя се проявява като силна и независима личност.

С тази роля успешно се справя и 24-годишната Даниела Иванова от Стара Загора. Но не в България, а в САЩ. За двете години, в които е там, тя вече има много познати и приятели, но се е научила да разчита само на себе си. Свикнала е да се справя сама и да постига целите си.

Нейна осъществена мечта остава Америка, защото младата жена от години живее и работи в метрополиса Финикс, щата Аризона. След две години отсъствие Даниела се прибра в родната Стара Загора, за да се зареди с енергия, да отдели време за семейството си и да се наслади на българските плодове и зеленчуци, които признава, че й липсват най-много.

24-годишната старозагорка сподели пред Дарик своето мнение за българите и американците, даде и рецепта за справяне с трудната ни икономическа ситуация.

Чуйте разказа на Даниела Иванова в прикачения звуков файл.