състезание Македония
състезание Македония / DIAMO Racing Group
Кюстендилецът, който от няколко години се състезава към Спортен клуб Диамо, направи страхотно представяне на Планинско изкачване „Водно“ в Македония през отминалия уикенд. Състезанието е  кръг от CEZ (Централна Европейска зона) и кръг от Македонския шампионат. Провежда се на технично 3,300 километрово трасе в туристическата местност Водно в непосредствена близост до град Скопие, което допринася за голяма посещаемост и интерес на феновете на автомобилния спорт. Васил Тодоров стартира с небезизвестният Opel Astra в клас със силна конкуренция и завърши на трето място в Е1 2000, а в генералното класиране завоюва четвъртата позиция.
Първото място спечели Игор Стефановски със своя Hyunday I30N TCR, а на втора позиция остана Димитрий Кимовски с Honda Civic Type R.