Срещата от четвъртия квалификационен кръг на Купата на Англия между "Харингей Бороу" и "Йовил" бе прекратена заради расистки скандирания. Гостите от "Йовил" водеха с 1:0, когато двубоят бе спрян в 64-ата минута, съобщи Gong.bg
Единственият гол е от дузпа, която бе в основата на проблемите. Имаше дълго забавяне преди да бъде изпълнен наказателният удар. Малко след като Рис Мърфи се разписа от бялата точка, двубоят бе спрян.

​35 минути по-късно бе обявено, че мачът е прекратен, а причината е расистки скандирания към вратаря на Харингей Дъглас Паятат, който дори е бил наплют от фенове на гостите.
 Седмица по-рано Българският национален отбор по футбол загуби от Англия с резултат 0:6, а мачът беше спиран два пъти заради расизъм по трибуните през първото полувреме. Расистките обиди на мача България - Англия станаха основна тема в медиите във Великобритания.