Иран и Ангола направиха равен мач
Иран и Ангола направиха равен мач / netinfo

Иран успя да изравни на Ангола – 1:1. Голът отбеляза Сохраб Бахтиаризадех в 75-ата минута. При този резултат мечтите на Ангола да продължи в следващата фаза се почти се изпаряват.

Отборът на Ангола поведе на Иран с 1:0 в 60-ата минута от Флавио, който влезе в игра през второто полувреме.

Фигерейдо центрира топката отдясно и ударът с глава на Флавио не остави шансове на вратаря Ебрахим Мизрапур.

Отборите на Иран и Ангола не успяха да си отбележат гол през първото полувреме на мача помежду им от Група “D”.

Двата отбора създадоха много положения пред двете врати, но до гол не се стигна. Играчите на Ангола бяха по-настойчиви, но Фигерейдо, влезлият като смяна Лов, Аква и Милой не успяха да реализират от изгодни ситуации.

Така двата отбора напускат Световното първенство без записана победа.
Ангола завърши на трето място в Група “Д” с 2 точки, а Иран зае последното място само с 1.