Чиста красота: Вижте ангелите на Victoria's Secret без грим (СНИМКИ)

/ Gettyimages
Ангелите на Victoria's Secret винаги са блестели с безупречна визия на модния подиум. Красавиците обаче не се притесняват да покажат на феновете си как изглеждат без грим, защото няма какво да крият – и без тежкия сценичен макиаж ангелите са ослепителни.

Нежните и красиви ангели на Victoria's Secret отблизо (СНИМКИ)

Звездните модели изглеждат свежи и неустоими дори и непосредствено след събуждане. Вижте някои от тях:

Бела Хадид

Бела Хадид
Gulliver/Getty Images

 

u got games on ur phone?

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on


Роми Стрейд

Роми Стрейд
Gettyimages


Джасмин Туукс

Горещото дефиле на Victoria"s Secret в Шанхай
Guliver/Getty Images

 

Spa Day 🙌🏾

A post shared by Jasmine Tookes (@jastookes) on


Лили Олдридж

Лили Олдридж
Gulliver/Getty Images

 

Day at the office 💻

A post shared by Lily Aldridge (@lilyaldridge) on


Елза Хоск

Елза Хоск
Gulliver/Getty Images


Жозефин Скривър

Жозефин Скривър
Gettyimages

 

hi.

A post shared by Josephine Skriver (@josephineskriver) on


Тейлър Хил

Тейлър Хил
Gulliver/Getty Images

 

Goodbye Dubai 👋 finally heading home from my trip quite literally around the world 🌎

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on


Алесандра Амброзио

Алесандра Амброзио
Guliver/Getty Images

 

💙💦 #foreveronvacation #Greece 📸 by @patibarros

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on


Даниела Брага

Горещото дефиле на Victoria"s Secret в Шанхай
Guliver/Getty Images

 

👊🏾💪🏽🏋🏾

A post shared by Daniela Braga (@bragadany) on


Адриана Лима

Адриана Лима
Gulliver/Getty Images

 

⭐️💖Beauty is not in the face; Beauty is a light in the heart. Khalil Gibran ⭐️💖

A post shared by Adriana Lima (@adrianalima) on


Кандис Суанпул

Кандис Суанпул
Gulliver/Getty Images

 

Children of the tribe🤘🏼💕

A post shared by Candice Swanepoel (@angelcandices) on


Лаис Рибейро

Лаис Рибейро
Gulliver/Getty Images

 

See you soon Shanghai! ✌🏽✈️

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

 

За още любопитни новини харесайте страницата ни във Facebook тук

Прочетете още