„Антибиотик“ - с три купи от турнира за Деня на Разград
„Антибиотик“ - с три купи от турнира за Деня на Разград / Радка Минчева

За четвърти път „Антибиотик“ спечели купата за първото място в турнира по футбол на малки врати, посветен на Деня на Разград. Надпреварата, организирана от Областния съвет на БФС под патронажа на община Разград, продължи два дни в спортна зала „Лудогорец“. Футболистите от „Антибиотик“ бяха безапелационни във всичките си срещи, в 5-те си победни мача допуснаха само 6 гола, а вкараха 24.

На финала срещнаха миналогодишния си съперник „Спортист“-Пороище, победиха го с 3:1. Момчетата от Пороище се класираха на второ място. Трети са „Бели Лом“-Дряновец, а на четвърто място „Армейци“ – отбор от фенове на ЦСКА. Всеки от отборите полуфиналисти получи топка от организаторите.

„Антибиотик“ спечелиха още две купи от турнира – Ивайло Станчев бе обявен за най-добър вратар, а Диян Димитров – за голмайстор на турнира с 9 попадения.

Освен с интересните и оспорвани мачове и четвъртата финална победа на „Антибиотик“, турнирът ще се запомни и с добро дело. Спортният деятел и журналист Здравко Душков намери портфейл с пари и документи на паркинга пред зала „Лудогорец“ и го предаде на организаторите, оказа се, че един от участниците го е изгубил.

Ето имената на победителите: Юлиян Стоянов, Ивайло Станчев, Вежди Тефиков, Ибрям Назим, Емин Емин, Шенер Ремзи, Диян Димитров, Александър Недев, Георги Иванов.