Колешански и Миленков с бронзови отличия от Мармара- Турция
Колешански и Миленков с бронзови отличия от Мармара- Турция / netinfo

Двама състезатели на кюстендилския карате клуб "Шурикен" спечелиха бронзови медали от Международния турнир "Мармара" в Истанбул, Турция. Участваха над 1000 каратеки, от 24 държави и над 50 клуба.
Велизар Колешански спечели бронзовото отличие на кумите, в кат. -76 кг., при 16-17 годишните. Възпитаникът на КК "Шурикен" бе част от националния отбор. Колешански постигна 3 победи и допусна 1 загуба при сериозна конкуренция.

Колешански и Миленков с бронзови отличия от "Мармара"- Турция
netinfo

Янислав Миленков е също бронзов медалист на кумите от Истанбул, в кат. -42 кг., при 10-11 годишните. Той се представи много добре и на ката, където се класира на 5-то място.

netinfo

"Момчетата се представиха отлично. Конкуренцията бе на високо ниво и срещите бяха твърде оспорвани! Предстои Балканско първенство за кадети и джуниори, в Дубровник, Хърватска", коментира треньорът Веселин Димитров.