Контролата между Добруджа 07” и младежите на Иран завърши с равенство
Контролата между Добруджа 07” и младежите на Иран завърши с равенство / dariknews.bg

Волейболистите на "Добруджа 07" завършиха 2-2 с младежкия национален отбор на Иран в първата си контрола, съобщават от пресцентъра на добричкия клуб.

Предварително треньорите на двата тима се бяха разбрали да изиграят четири гейма в зала "Добротица". Първият бе спечелен от гостите с 25-18 точки. В следващите две части домакините обърнаха резултата в своя полза след 25-21 и 32-30. В последния гейм иранците се наложиха с 25-17 и така контролата, която бе проследена от над 200 зрители, завърши без победител.

От пресцентъра на Добруджа 07 информират още, че миналата седмица иранците направиха три спаринг срещи с младежките ни национали, в които се наложиха с по 3-1 гейма. В момента те се подготвят в Добрич за Азиатските игри.

В четвъртък от 17.30 часа е втората контрола на мъжете на Добруджа 07. Те излизат срещу румънския Галац, като срещата отново е в зала "Добротица".