Момчетата на „Лудогорец” биха набори от „Шумен” с 5:3
Момчетата на „Лудогорец” биха набори от „Шумен” с 5:3 / netinfo

За 70 минути публиката на Тренировъчната база на „Лудогорец” видя днес общо 8 гола. Домакините от „Лудогорец”, родени 2001 г., победиха връстниците си от „Шумен” с резултат 5:3.

Мачът бе приятелски, с полувремена от по 35 минути и неограничен брой смени.

Гостите откриха резултата минути след първия съдийски сигнал. Момчетата на треньора Диян Ангелов и помощника му Пламен Петров изравниха с попадение на Антониан Харалампев, Минути след него врата Владислав Найденов, а резултата на полувремето оформи Мартин Русков.

През втората част на срещата гостите се опитаха да се върнат в мача, като отбелязаха два гола. И малките орли обаче не пропускаха голови възможности: Георги Чернев прескочи вратаря на съперниците с красиво попадение, а крайния резултат 5:3 оформи Мартин Русков с втори за мача гол.

Момчетата от „Лудогорец”, родени 2001 г., ще играят през този сезон в Зона Варна с по-големите от тях – родени 2000 г. Първенството им започва около 15 септември.

Снимки от мача вижте тук.

„Лудогорец”: Георги Тодоров, Ертан Тахиров, Алекс Луканов, Веселин Николов, Георги Дилянов, Мартин Русков, Георги Чернев, Владислав Найденов, Антониан Харалампев, Симеон Бончев, Али Еминов.