Мартино очарован от играта на Барселона
Мартино очарован от играта на Барселона / BGNES

Треньорът на Барселона Херардо "Тата" Мартино е останал възхитен от показаното от възпитаниците му през първото полувреме на мача с Реал Сосиедад. Каталунците победиха Реал Сосиедад с 4:1 на "Ноу Камп", записвайки шеста поредна победа в първенството.

Барса реши спора още в началото на мача, след като Неймар откри резултата в 5-ата минута, Лео Меси се разписа три минути по-късно, а в 23-ата Серхио Бускетс направи 3:0. Алберто Де ла Бела върна едно попадение в 64-ата минута, а централният защитник на домакините оформи крайното 4:1 в 77-ата.

Мартино коментира след мача, че е доволен от всичко, което са показали играчите му, особено през първото полувреме, но и през второто. Неприятна контузия получи Хавиер Масчерано през първото полувреме. Десет минути преди края му той бе принуден да напусне терена заради травма в ахилеса. Степента на контузията ще стане ясна днес. /БГНЕС