Сега в ефира:

    • 19:45 Лека нощ, деца!: Страшни смешки, смешни страшки за герои със опашки

      20:00 По света и у нас Информационна емисия

      20:30 Спортни новини

      20:45 Шоуто на Канала Развлекателно предаване

      21:45 Капоти игрален филм /копродукция, 2005г./, режисьор Бенет Милър, в ролите: Филип Сиймур Хофман, Катрин Кийнър, Крис Купър и др.

    • 20:00 "Роднини под прикритие" - Комедия, екшън, САЩ, 2003г., Режисьор: Андрю Флеминг, В ролите: Кандис Бъргън, Алън Аркин, Майкъл Дъглас, Албърт Брукс, Робин Туни, Линдзи Слоун, Дейвид Суше, Райън Рейнолдс

      22:00 "Комиците" - комедийно шоу

      23:00 "Ловци на шаферки" - Комедия, романтичен, САЩ, 2005г., Режисьор: Дейвид Добкин, В ролите: Айла Фишер, Уил Фарел, Кристофър Уокън, Дуайт Йокам, Оуен Уилсън, Винс Вон, Рейчъл Макадамс, Джейн Сиймур, Брадли Купър

    • 20:00 "Тор: Богът на гръмотевиците" - с уч. на Крис Хемсуърт, Антъни Хопкинс, Натали Портман, Том Хидълстън, Стелън Скарсгард, Колм Феоре и др.

      22:15 "Бандата на Кели" - с уч. на Хийт Леджър, Орландо Блум, Джефри Ръш, Наоми Уотс, Джоел Едгъртън и др.

    • 21:30 Новини

      21:45 "Саломон Кейн", приключенски, Великобритания, Франция, 2009

      23:45 "В името на краля 2", приключенски, драма, Канада, Германия, 2011

    • 20:30 Полиграф - коментарно предаване със Светла Петрова

      21:30 Очи в очи - документална поредица на Блумбърг

      22:00 Новинарски блок

      22:30 Темида

      23:00 Чарт

Програмата за 18 април 2015

  1. Agro TV
  2. Alfa
  3. Animal Planet
  4. ARD
  5. AXN
  6. AXN Black
  7. AXN White
  8. Balkanika
  9. BBT
  10. BNT HD
  11. BNT World
  12. BNT2
  13. Boomerang
  14. Box TV
  15. Brazzers TV
  16. bTV Action
  17. bTV CINEMA
  18. bTV COMEDY
  19. bTV HD
  20. bTV Lady
  21. Bulgaria ON AIR
  22. Cartoon Network
  23. CBS Drama
  24. CBS Reality
  25. CCTV
  26. CINEMAX
  27. CINEMAX 2
  28. CNN
  29. Comedy Central Extra
  30. Community TV
  31. Crime and Investigation
  32. Da Vinci Learning
  33. Diema
  34. Diema Family
  35. Diema Sport
  36. Discovery Channel
  37. Discovery Science
  38. Discovery Showcase HD
  39. Discovery World
  40. Disney Chennel
  41. Disney Jr
  42. Diva Universal
  43. DocuBox
  44. DSF
  45. Duck TV
  46. e-kids
  47. English Club TV
  48. Eurocom
  49. EURONEWS
  50. Eurosport
  51. Eurosport 2
  52. Eurosport 2 No Bundesliga
  53. Eurosport HD
  54. Extreme Sports Channel
  55. Fashion TV
  56. Fen TV
  57. Fiesta TV
  58. FightBox
  59. Film Plus
  60. FilmBox Action
  61. FilmBox HD
  62. Fine Living Network
  63. Food Network HD
  64. Fox Channel
  65. FOX CRIME
  66. FOX LIFE
  67. Fuel TV
  68. HBO
  69. HBO Comedy
  70. HBO HD
  71. History Channel
  72. History HD
  73. Investigation Discovery
  74. JimJam
  75. Kabel 1
  76. Kanal 3
  77. Kino Nova
  78. MCM
  79. MGM
  80. Motors TV
  81. MTV
  82. MTV Dance
  83. MTV Hits
  84. MTV Live HD
  85. MTV Rocks
  86. National Geographic
  87. National Geographic HD
  88. National Geographic Wild
  89. Nick Jr.
  90. Nickelodeon
  91. NickHD
  92. Nova Sport
  93. ORT
  94. Outdoor Channel
  95. Planeta
  96. Planeta Folk
  97. Planeta HD
  98. PRO 7
  99. RING.BG
  100. RTL
  101. RTL Deutsch
  102. RTL2
  103. RTR
  104. RTVi
  105. RTVi Russia
  106. SAT 1
  107. Skat
  108. Skat+
  109. Sky Sports
  110. SUPER 7
  111. SuperRTL
  112. Telekabel
  113. The Voice
  114. TLC
  115. Trace Sports
  116. Travel Channel HD
  117. Travel Channel SD
  118. TRAVEL TV
  119. TV1
  120. TV1000
  121. TVPlus
  122. Utilisima
  123. VH 1
  124. VH1 Classic
  125. Viasat Explorer
  126. Viasat History
  127. Viasat Nature
  128. Viasat Nature/History HD
  129. Vivacom Arena
  130. VOX
  131. VTV
  132. Your Family Entertainment
  133. Охота и рыбалка
  134. Первий
  135. РТР Планета
  136. ТВ Европа
  137. Хоби ТВ

Търси в програмата

  • Програма

    • Ден:

    • След:

  • Дума за търсене: